poniedziałek, 28 lipca 2014

Leśny skrzat :3

Witam ponownie ^^
Wczoraj wróciłam do Warszawy. Nareszcie mogę swobodnie cieszyć się dobrym internetem i wziąć za napisanie notki! Zdjęcia zrobiłam już jakiś czas temu, lecz dopiero teraz mogę na spokojnie usiąść i wszystko napisać.
W ostatnim poście wspomniałam, że dziś zamiast Arii pojawi się... Inna lalka. Mowa tu o Sophie - niewielkiej laleczce wielkości mojego kciuka. Nie posiada wymiennego wiga, oczu, nie mogę jej przebrać w inne ciuchy, nie potrafi samodzielnie stać, brak jej możliwości ruchu... Jest totalnym przeciwieństwem pięknych dyniogłowych! Można nawet powiedzieć, że Sophie jest bardziej figurką niż lalką. Jednak mimo wszystko skradła moje serce :3
Jakieś dwa tygodnie temu pomagałam młodszej siostrze sprzątać szafki w jej pokoju. W jednej z nich natknęłam się na niewielką laleczkę - Sophie.  Zakochałam się w niej praktycznie od pierwszego wejrzenia! Całe szczęście siostra nie miała nic przeciwko bym ją sobie "przywłaszczyła" :)
                                                                      ***
Postanowiłam zabrać Sophie do lasu by tam dokładnie ją obfotografować. Mimo tego, że nie potrafi samodzielnie stać nie miałam zbytnich problemów z ustawieniem jej. To pewnie przez jej małe rozmiary - z łatwością można było ją o coś oprzeć. Aria powinna się od niej uczyć!
Już nie przedłużając więcej - oto Sophie! :3Mam nadzieję, że Sophie jeszcze nie raz się tu pojawi. Planuję zrobić jej wspólną sesję z Arią. Wtedy idealnie byłoby widać różnicę wzrostu między nimi :)
Niedługo planuję popracować trochę nad Arią. Mam wrażenie, że nie dogaduję się z jej obecnym wyglądem. Będę więc powoli pracować nad jej "przemianą". Mam zamiar nadać jej odrobinę elfiego wyglądu. Myślałam by sprezentować jej czarne chipy i białego, krótszego wiga. Obecny sprawia, że znacznie trudniej mi się ją ustawia. Zresztą i tak nie widzę Arii w blondzie. Mam wrażenie, że ten wig nadaje jej nieco dziecinnego i słodkiego wyglądu. Ja widzę ją w nieco poważniejszej wersji. Mam nadzieję, że moje próby "zmiany" Arii wyjdą jej na dobre :)
Ja już powoli kończę. Więc do następnej notki ^^

1 komentarz:

  1. Śliczny ten elfik. :3 Rozumiem dlaczego skradła ci serce - ma w sobie to coś. ;D
    Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń