środa, 20 sierpnia 2014

Stare zdjęcia i nowe imię dla Arii :)

Witam, witam i o zdrowie pytam :)
Ostatnio nie dodawałam notki przez nieco dłuższy okres czasu. Było to związane z wyjazdem. Niestety, nie zabrałam lalki ze sobą. Wróciłam dopiero wczoraj rano, a jutro... Ponownie wyjeżdżam! Tym razem do Gdyni, do dziadków nad morze. Teraz na pewno zabiorę moją pannę i porobię masę zdjęć! :)
Niestety w związku z krótkim pobytem w domu nie miałam możliwości zrobienia dużej ilości zdjęć. Obawiam się, że nad morzem mogę nie mieć internetu. Postanowiłam więc na szybko napisać notkę aby dać po sobie jakiś znak życia. Dziś więc pokażę wszystkie zdjęcia które zrobiłam kiedyś, ale nie ukazały się na blogu :) 
 

                                           

 Na końcu chciałabym przypomnieć o tym co mówiłam w poprzedniej notce. A mianowicie o tym, że podjęłam decyzję dotyczącą zmiany imienia Arii. Wybierałam pomiędzy trójką imion - Jade, Aradia oraz Nepeta. Przyznam szczerze, że Jade odpadło na samym początku. Wydawało mi się trochę nieoryginalne. Ja wolałam aby moja lalka miała nietypowe imię. I tu miałam prawdziwy dylemat. Większość osób była za Aradią. Jednak ja posłuchałam mniejszości i wybrałam imię "Nepeta". Uważam, że to słuszna decyzja. Mam wrażenie, że to imię idealnie pasuje do mojej panny. Klamka zapadła - Aria zmieniła imię na Nepetę. Jak sądzicie, pasuje jej to imię? :)


1 komentarz:

 1. Hmm.... Moim zdaniem Aria pasowała bardziej.
  Ale Nepeta to też ładne imię.
  Pozdrowienia (chociaż nie wiem czy mnie pamiętasz)
  Panicz
  P.S. Też mam obsesję na punkcie lalek i też mam pullipa :3

  OdpowiedzUsuń